MAC Well Dressed - Najlepiej sprzedający się róż marki MAC

maja 16, 2019

Kilka miesięcy temu ( i dziwię się teraz dlaczego aż tak późno) kupiłam sobie chyba najbardziej popularny róż w blogosferze - nie tylko tej polskiej. Zapewne już wiecie o kim mowa, ciekawa jednak jestem czy wiecie jakie odcienie znajdują się również na podium.

mac gdzie kupic

Obdzwoniłam i obeszłam praktycznie wszystkie salony MAC w Polsce i szczerze mówiąc wyniki były bardzo zgodne, do najlepiej sprzedających się róży należą:

1. Well Dressed
2. Harmony ( świetnie sprawdzający się jako bronzer)
3. Melba (śliczna brzoskwinia)

mac róż do policzków

mac jakie kosmetyki kupić

mac co wybrać

Ja jestem posiadaczką numeru jeden - najbardziej uniwersalnego i jednego z piękniejszych róży w mojej kolekcji. Co decyduje o jego tak wielkiej popularności? Dla mnie - jest kolorem idealnym do  makijażu dziennego - sięgam po niego rano bez zastanowienia  i jeszcze nigdy się na nim nie zawiodłam.

Róże w ofercie MAC mają 5 różnych rodzajów wykończeń, "Well Dressed" należy do grupy Satin, wykończenie jego jest więc delikatnie połyskujące i rozświetlające - tzw.satynowe. Nie obawiałam się czy nie okaże się "zbyt różowy" - jestem posiadaczką jasnej karnacji więc nie robi mi na twarzy świnki.

Dla mnie nie jest to róż na wielkie wyjście czy specjalną okazję  - wybieram go najczęściej wtedy kiedy robię szybki makijaż, czy zależy mi na jak najbardziej naturalnym efekcie. Odcień jest bardzo subtelny i dziewczęcy - nie wiem, czy jego popularność to tylko zasługa
tak lubianej w Polsce youtuberki nissiax83 czy rzeczywiście jest to kosmetyk "dla każdego".  To jeden z siedmiu czy ośmiu moich maczkowych róży, ale tak czy siak to właśnie po niego sięgam najczęściej.

Zapewne słyszałyście o nim ale jestem ciekawa czy macie go w swoich zbiorach? Jest dla Was wyjątkowy czy przeciętny? Jaki jest Wasz róż sprawdzający się przy codziennym makijażu
- macie swoich wysłużonych ulubieńców. W całym moim życiu udało mi się zdenkować tylko dla róże - ciekawe czy ten do nich dołączy.


Sprawdź też

0 komentarze