Tapety na telefon - Luty

lutego 01, 2019


Przygotowałam dla Was 5 darmowych tapet, do pobrania z mojego dysku Google. Starałam się, żeby były dość różnorodne, ale powoli skłaniam się ku tapetom wiosennym i pełnym zieleni i pewnie takie też tapety na telefon czekają na Was w przyszłym miesiącu. I zakończył się nam w końcu ten najdłuższy tydzień w roku - styczeń. Z wielką ulgą i małymi planami powitałam luty, który choć krótki to będzie przepełniony realizowaniem małych celów.


[KLIK]


[KLIK]


[KLIK]


[KLIK]


[KLIK]

Zwyczajowa formułka: Wszystkie pliki umieszczone są na dysku Google Drive, a niżej jeśli któraś wpadła Wam w oko wystarczy kliknąć w jego nazwę pod obrazkiem, są tam bezpośrednie linki do ich ściągnięcia. Grafiki są tylko i wyłącznie do wykorzystania prywatnego - jeśli chcesz użyć ich gdzieś jeszcze daj znać!

Dzięki Wam najmocniej za interakcje i obecność i zapraszam do obserwowania nowego profilu na Instagramie - poprzedni o wielkości 10k straciłam dwa lata temu i nie miałam siły wtedy budować wszystkiego od początku. Ale wiecie, Nowy Rok, nowa ja... ;-) Tak naprawdę to nie. Ale dobrze być znowu z Wami. Trochę jak w domu.

Sprawdź też

0 komentarze