Jak malować biżuterię akwarelą

stycznia 28, 2019

jak malować biżuterię
Dzisiaj chciałabym pokazać Wam więcej akwareli i pokazać kilka namalowanych przeze mnie prac. Co prawda modniejsze są teraz motywy roślinne,  ja zachęcam Was do spróbowania czegoś zupełnie innego. Lubię oglądać wszelkie projekty - czy to architektoniczne, szybkie rysunki mebli - jednak to projekty biżuterii budzą mój największy podziw.
Wciąż zapominam stworzyć post z podstawami malowania akwarelą - wpadłam jednak na lepszy pomysł i taka seria pojawi się jeszcze w tym miesiącu na moim kanale - zapraszam więc do subskrypcji kanału!

To właśnie tam dołączą filmy gdzie pokażę jakich dokładnie używam akwareli i które pędzle okazały się dla mnie najwygodniejsze. Dzisiaj jednak, po sporym okresie przerwy pokażę Wam dwie prace, które ostatnio zrobiłam i z którymi trudno mi jest się pożegnać.

jak szkicować biżuterię
Przyznam Wam, że swego czasu szukałam publikacji na ten temat - jednak w odróżnieniu od naszych wschodnich (tak, tak - wschodnich) sąsiadów akwarela nie przyjęła się tak dobrze i nie jest aż tak popularna jak np. w Rosji.
jakie wybrać pędzle
Założyłam zupełnie nowe konto na Instagramie, do śledzenia którego Was zapraszam profil na Instagramie. Zupełnie zrezygnowałam z prowadzenia konta prywatnego - wyszło na to, że tym czym lubię się dzielić najbardziej to rzeczy, które wychodzą spod mojej ręki.

jakie pędzelki do akwareliJakie tutoriale byłyby dla Was najbardziej interesujące? Domyślam się, że wszelkie liściowe - osobiście uwielbiam zieleń w domu - bardzo mnie uspokaja, co więcej ma też właściwości kojące. Wiem, że wydaje się to dość trudne, ale same zobaczycie, że tak naprawdę wystarczy jedno. Zacząć.

Sprawdź też

0 komentarze