6 Planów Pielęgnacyjnych Włosomaniaczek [do wydruku]

stycznia 05, 2016

Plany pielęgnacji włosów za darmo
Plany pielęgnacji włosów do wydruku
Tam tara raaaaa! Są - śliczniusie i pachnące - plany pielęgnacji włosów na totalnym wypasie. Ale pomyślałam, jak szaleć to szaleć - albo zrobię wersję hard albo w ogóle. Mamy tutaj więc najpopularniejsze zabiegi pielęgnacyjne dla włosów oraz takie, o których możecie poczytać u Anwen, bo przyznam jeszcze kilka lat temu sama nie miałam pojęcia o co w połowie z nich chodzi.

Kuracja - tutaj przyjęłam że będą to drożdże lub siemię lniane, ale nie chciałam już robić osobnych, bo lista i tak przyznajcie jest po prostu bycza. Dla mnie w tym roku to też będzie duża mobilizacja, żeby w końcu wziąć się za włosy, które udało mi się w końcu zadowalająco zapuścić. Tutaj [klik] macie jeszcze 4 plany pielęgnacyjne twarzy, mam nadzieję, że i te przypadną Was do gustu. Mi tam się podobają szalenie. A co, moje to mogę chwalić.

plan pielegnacyjny do druku
Plany pielęgnacji włosów do wydrukuPlan pielęgnacyjny do włosów do druku
Plan pielęgnacyjny do włosówPlan pielęgnacyjny do włosów
Plan pielęgnacyjny do włosówPlan pielęgnacyjny do włosów

Motyle ]

wlosomaniaczka plan
Plan pielęgnacyjny do włosówPlan dla włosomaniaczki za darmo
Plan dla włosomaniaczkiZwyczajowa formułka: Wszystkie pliki umieszczone są na dysku Google Drive, a niżej jeśli któraś wpadła Wam w oko wystarczy kliknąć w jego nazwę pod obrazkiem, są tam bezpośrednie linki do ich ściągnięcia. Grafiki są tylko i wyłącznie do wykorzystania prywatnego - jeśli chcesz użyć ich gdzieś jeszcze daj znać!

Sprawdź też

0 komentarze