Filmy, które musisz obejrzeć i gdzie się dowiedzieć o tych dobrych [ 9 x grafika do druku ]

10:45:00 PM


Dzień Dobry Najdroższe. Jako, że mam potężne tyły jeśli chodzi o ostatnie dwa, trzy w kwestii nowych produkcji postanowiłam w tym roku trochę nadrobić zaległości i tym samym przygotować zarówno dla Was jak i dla siebie listy filmów do obejrzenia. Wyszła ich jakaś chora ilość, bo aż dziewięć, ale jakoś nigdy nie narzekacie, że jest za dużo, więc proszę.

Na listy możecie wpisywać także filmy, które już obejrzeliście. A skąd brać tytuły moi drodzy? I co warto zobaczyć? Ja przygotowałam i Wam i sobie krótką ściągę czyli moje dwa główne źródła dotyczące filmów - Jakuba Dębskiego (Dem) oraz Kasię Czajkę ( zwierz popkulturalny), których czytam i oglądam w zasadzie ciągle, jak nie znacie polecam absolutnie. Ale nie możecie nie znać. Ich musicie. Absolutnie. Zobaczcie więc co trzeba było i będzie obejrzeć. 

Tekst Kasi Czajki:

DEM:

DEM:

Zwierz Popkulturalny:

Podcast Zombie vs Zwierz:#29 

Filmweb:

Fajnym miejsce, które niedawno odkryłam dzięki wspomnianemu wyżej Demowi jest portal Mubi na którym możecie obejrzeć trzydzieści wyselekcjonowanych filmów i dokumentów z całego świata, o których w większości pewnie nawet nie słyszeliście. A szkoda. Ja powoli utonęłam, bo już tyle razy zdarzało mi się szukać czegoś dobrego godzinami koniec końców lądując przy czymś co już dawno oglądałam. Siedem razy. W zeszłym miesiącu. Na Mubi też się zdarza, ale rzadziej i można odkryć perełeczki. Portal jest niestety płatny (19,99zł miesięcznie) ale klikając [tutaj] macie miesiąc oglądania gratis, a ja dzięki każdemu z Was tydzień. Ale życie nie jest sprawiedliwe.


 

[ KOT ]


[ PASKI ]


[ KROPLE ]


Zwyczajowa formułka: Wszystkie pliki umieszczone są na dysku Google Drive, a niżej jeśli któraś wpadła Wam w oko wystarczy kliknąć w jego nazwę pod obrazkiem, są tam bezpośrednie linki do ich ściągnięcia. Grafiki są tylko i wyłącznie do wykorzystania prywatnego - jeśli chcesz użyć ich gdzieś jeszcze daj znać!

Sprawdź też

0 komentarze

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...