8 zakładek do książek do wydruku

5:01:00 PM


Słodka, piękna niedzielo - dzisiaj na jakże spokojnie - 8 zakładek do książek do wydrukowania dla Was. Tak trochę idąc wczorajszym tropem grafik związanych z wyzwaniem rocznym, książkowym [klik] postanowiłam zrobić coś w tym temacie i tak się wciągnęłam, że zrobiłam ciut więcej niż planowałam, więc przygotujcie się na część II.
Do przygotowania zakładek potrzebujecie wydrukowaną grafikę (znajdującą się na dole wpisu) sznurek lub nitkę, nożyczki oraz klej lub taśmę. Także do zabezpieczenia zakładek świetnym pomysłem może być taśma klejąca. Jeszcze przed wycięciem obrazków obklejcie kartkę taśmą - dzięki temu będzie trwalsza i mniej się będzie brudzić. Jeżeli używacie kleju najwygodniej i najbardziej estetycznie będzie podłożyć sobie drugą, czystą kartkę i wycinać dwie jednocześnie. Później wystarczy wysmarować klejem, włożyć sznurek i dokładnie przykleić drugą część wyciętą z czystej kartki. Mam nadzieję, że wszystko jaśniutkie jak słoneczko. Oczywiście najwygodniej też będzie drukować na ciut grubszym papierze. Enjoy!


Zwyczajowa formułka: Wszystkie pliki umieszczone są na dysku Google Drive, a niżej jeśli któraś wpadła Wam w oko wystarczy kliknąć w jego nazwę pod obrazkiem, są tam bezpośrednie linki do ich ściągnięcia. Grafiki są tylko i wyłącznie do wykorzystania prywatnego - jeśli chcesz użyć ich gdzieś jeszcze daj znać!

Sprawdź też

0 komentarze

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...