12 Grafik Świątecznych - kartki i plakaty do pobrania cz. I + miniKONKURS

11:13:00 PM

Oto zapowiadany prezent Mikołajkowy dla Was - grafiki świąteczne, które możecie wykorzystać zarówno w formie elektronicznej, np. dołączając do życzeń wysyłanych emailem, czy wiadomością - ale także wydrukować i użyć albo jako kartek świątecznych lub plakatów świątecznych. Przyznam, że bawiłam się przy tym tak dobrze, że z pewnością to nie ostatni post w tej tematyce. Tutaj łapcie jeszcze link do postu z 6 świątecznymi tapetami na telefon (klik, klik).
// Typografia - kartka w czterech wersjach kolorystycznych //
// czarna //      // czerwona //     // biała //     // zielona //
// lisek //

I zwyczajowa formułka: Wszystkie pliki umieszczone są na dysku Google Drive, a niżej jeśli któraś wpadła Wam w oko  wystarczy kliknąć w jego nazwę pod obrazkiem, są tam bezpośrednie linki do ich ściągnięcia. Grafiki są tylko i wyłącznie do wykorzystania na urządzeniach mobilnych - jeśli chcesz użyć ich gdzieś jeszcze daj znać! Pięknych świąt Kochane!

Ps. Pomyślałam - może malutkie rozdanie? Jeśli wydrukujesz którąś z grafik, czy ustawisz tapetę na telefon i wyślesz zdjęcie na mój adres mejlowy to nie dość, że sprawisz mi obłędną przyjemność, to masz szansę na zgarnięcie piankowego mydełka z Bath and Body Works, które kochają wszyscy, nie oszukujmy się. Zdjęcia wysyłajcie na marmarelka@gmail.com - zabawa trwa do 15 grudnia 2015. Buziaki!!

Sprawdź też

0 komentarze

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...